Mededeling - Communication - Communication

17-02-2017. ALGEMENE VERGADERING van de leden van de GRCB / ASSEMBLÉE GÉNÉRALE des MEMBRES du GRCB =====> Lidgeld 2017 - Cotisation 2017 ! <=====

Bestuur - Conseil d'Administration - Executive Board

Voorzitter - Redactielid
(Président - rédacteur / president - editor)
Jos Stouthuysen
Koningin Astridlaan 19
2300 Turnhout
Tel. 014/41 55 51
GSM: 0475/92 93 28
jos.stouthuysen@grcb.be

Vice -voorzitter
(Vice-président / Vice-president)
Marc Brigitta
Boekweitstraat 6
3150 Wespelaar
Tel.: 016/60 61 68
GSM: 0475/59 43 83
marc.brigitta@grcb.be
Secretaris, ver.sectie 4
(Secrétaire, ver. section 4 / Secretary, ver. section 4)
Philippe Schoonjans
Rankhove 2
1540 Herne
Tel. & Fax: 02/396.04.23
schoonjans.philippe@scarlet.be
Penningmeester, ver.sectie 4
(Trésorier, ver. section 4 / Treasurer, ver. section 4)
Armand De Roover
Koningsbaan 36
2220 Heist o/d Berg
Tel. & Fax: 015/23 69 88
GSM: 0495/26 05 67
armand.de.roover@skynet.be
Bestuurslid
(membre de l'exécutif / executif member)
Lou Driesen
Jef Peetersstraat 17
2300 Turnhout
Tel.: 014-72 32 96
GSM: 0475/91 26 63
lou.driesen@grcb.be
Bestuurslid
(membre de l'exécutif / executif member)
Hans Blancke
Frans Louwersstraat 4
9032 Wondelgem
Tel. 09/253 65 47
hans.blancke@grcb.be
Onbepaald